אודות

טרייד סנטר הוקמה לפני מעל ל-30 שנים כחברת בת של אחת מקבוצות הרכב הפרטיות הגדולות בישראל – קבוצת קאר סנטר. בסמוך לסוכנות באשדוד נמצאים שירותים נוספים של קאר סנטר, ביניהם מרכז ASO, המאגד תחתיו את כל השירותים לרכב, מוסך מכונאות, מוסך פחחות וצבע מהגדולים באיזור הדרום, שיווק חלפים משומשים בפריסה ארצית, חברת שירותי דרך וגרר, אתר גריטה מורשה וחברת הליסינג וההשכרה טרייד ליס.

הלקוחות שלנו הולכים איתנו שנים, הופכים לחלק מהמשפחה, פשוט כי הם סומכים עלינו. אצלנו השקיפות לכל אורך הדרך היא ערך עליון, כל לקוח ולקוחה מקבלים היסטוריה מלאה של הרכב, דוחות ובדיקות מקיפות לרכב, כך שהם יכולים לצאת לדרך בראש שקט. וכשהם מתגעגעים הם תמיד יכולים לחזור לבקר, ליהנות מהאווירה המחשמלת ומאולם התצוגה החדשני, וכשמגיע הרגע – לשדרג שוב! כי למה לא בעצם?

אצלנו תמצאו מגוון גדול של רכבים – רכבי 0 ק"מ, רכבי יבוא מקביל ורכבי יד שנייה מקטגוריות שונות ושל כל היצרניות בשוק. רכבי היד שנייה עוברים אצלנו תהליך השבחה מקיף על ידי מומחי הרכבים שלנו. כל רכב עובר 25 בדיקות מקיפות ומקצועיות לרכב, לרבות מערכת החשמל (אורות, מפשיר אדים, מגבים וכו) מערכת הבלמים, חיבורי ההגה והצמיגים. תהליכי ההשבחה שלנו ברמה כל כך גבוהה שהם מוכרים ע"י שמאי הרכב הוותיק, לוי יצחק, ומעלים את ערך הרכב בעד 7%! אמרנו כבר, אנחנו רוצים שתצאו מכאן בראש שקט 😊

אנחנו נלווה אתכם בתהליך ייעוץ אישי מקצועי ונמצא לכם את הרכב המתאים לכם ביותר. כמובן שתוכלו לעשות נסיעת מבחן על הרכב, ואם תרצו נתאם נסיעת מבחן עם נציג שיגיע עד אליכם לבית או למשרד במועד הכי נוח לכם. כדי להקל על תהליך הרכישה אנחנו מאפשרים פתרונות מימון עד 100% וגם טרייד-אין על הרכב הישן שלכם. וכשתקבלו החלטה לבצע רכישה, אנחנו נסגור את כל הפינות, נטפל בכל הטופסיאדה והבירוקרטיה בזמן שאתם תהנו מהקפה שלכם.

ככה קונים היום רכב!